Hakkımızda

Misyon

2008 yılından bu yana Denizli bölgesinde üretimini sürdürmekte olan şirketimiz portföyündeki fular, şal, plaj giysileri ve peştemal gruplarıyla kendi alanına sıradanlıktan uzak yeni bir soluk kazandırmıştır. 

Dosimira ürünleri kullanıldığında kalite ve konfor kullanıcı tarafından rahatlıkla hissedilir. Tasarımlardaki ortak nokta, tamamının özgün ve özel bir bakış açısıyla çalışılmış olmasıdır.
Sıradanlıktan uzak ve her yaş grubuna hitap eden özel koleksiyonlar ten dostu olduğu gibi ruhunuza da hitap eder.
Ürünlerimizin üretim aşamasındaki yoğun el işi çalışmaları Denizli bölgesindeki hanımlar tarafından özenle yapılmaktadır ve bu bağlamda iş gücü olarak bölge halkına katkıda bulunmayı bir sorumluluk olarak benimsemekteyiz..

Pamuğun kalitesini özel tasarımlarımızla birleştirdiğimizde ortaya çıkan özel ürünlerimiz iç piyasada büyük ilgi görmekle beraber, İngiltere ve Amerika’da da yoğun talep görmektedir. Müşteri portföyünü zenginleştirme çabamız önümüzdeki dönemlerde de devam edecektir.
Özgün tasarımlar içeren ve kaliteden asla ödün vermeyen ürünlerimiz şirketimizin değişmez karakteridir.

Vizyonumuz

DOSİMİRA olarak, trendi herzaman takip etmekle birlikte, bunu kendi tasarım algımızla harmanlayarak ve ürünler üzerinde geleneksel esintileri koruyarak koleksiyonumuzu her yıl zenginleştirmekteyiz.. 
Gelecek dönemlerde tasarımsal ve yenilikçi yapımızı sürdürürken aynı zamanda müşteri taleplerini dikkate alarak, kaliteden asla ödün vermeden ve her zaman övündüğümüz hızlı teslimat ilkesinden taviz vermeyerek yolumuza devam edeceğiz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır